Strony internetowe - Interkros.pl - Krosno

Innowacyjne rozwiazania dla nowoczesnej firmy

O nas

Interkros jest sprawnie funkcjonującą i dynamicznie rozwijającą się firmą. Jej głównym zadaniem jest dostarczenie Klientom kompleksowej obsługi w zakresie usług IT z głównym naciskiem na tworzenie dedykowanych aplikacji internetowych i intranetów. Zajmujemy się również projektowaniem i tworzeniem stron internetowych, marketingiem internetowym oraz hostingiem. Serwisy www projektowane są przez profesjonalnych grafików i oparte na dedykowanym CMSie naszego autorstwa. Dzięki temu nasze realizacje stanowią doskonałą wizytówkę naszych Klientów w Internecie.

Naszym głównym celem jest współtworzenie sukcesu Klienta. Potrafimy doskonale dopasować rozwiązania informatyczne do potrzeb i stawianych przed nami celów. W pracy kierujemy się zdobytą i stale rozwijaną wiedzą, bogatym doświadczeniem oraz umiejętnościami właściwego wykorzystania najnowszych technologii. Pomagamy nie tylko w realizacji. Służymy również szeroką wiedzą, dotyczącą funkcjonowania firm w Internecie.

W naszej ofercie znajdują się również usługi outsourcingowe, skierowane głównie do firm, których nie stać na utrzymanie własnego działu IT. W ramach tej formy współpracy, zapewniamy naszemu Klientowi kompleksową obsługę z zakresu usług IT.

Przy realizacji wszystkich naszych projektów stawiamy na stały kontakt z Klientem oraz dokładną analizę jego potrzeb. Dzięki temu, proponowane przez nas rozwiązania IT, są dokładnie dopasowane do indywidualnych potrzeb.