Strony internetowe - Interkros.pl - Krosno

Innowacyjne rozwiazania dla nowoczesnej firmy

Aktualnosci

Strona internetowa firmy CROSART

Wykonaliśmy stronę internetową firmy CROSART z Krosna. Firma zajmuje się obsługą firm i instytucji w zakresie zaopatrzenia potrzebne materiały. W jej ofercie można znaleźć artykuły zapewniające bezpieczeństwo i higienę pracy, środki czystości oraz urządzenia i materiały biurowe.

Prace nad serwisem obejmowały: projekt funkcjonalny strony, projekt graficzny, kodowanie i oprogramowanie strony w oparciu o autorski system CMS.

Zapraszamy do odwiedzania nowej strony.

04.01.2011

Nowa odsłona sklepu internetowego 4F

Miło nam poinformować, że dla firmy OCTF - właściciela marki 4F - przygotowaliśmy nową odsłonę sklepu internetowego w opraciu o pratformę SOTE. Zapraszamy do odwiedzania sklepu pod adresem www.4fsklep.pl

Firma OCTF posiada w swojej ofercie takie marki jak: 4F, FOB, Outhorn, Wild Nature. Zaprojektowała również stroje dla polskich sportowców uczestniczących w Olimpiadzie w Vancouver.

16.12.2010

Start nowej strony

Witamy na naszej nowej stronie internetowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz realizacjami. Jesteśmy młodą prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi z zakresu IT, ze szczególnym uwzględnieniem dedykowanych aplikacji internetowych oraz stron internetowych.

Masz pytanie? Zadzwoń do nas lub wyślij maila i umów się na rozmowę, a my dostosujemy naszą ofertę do Twoich potrzeb.

04.11.2010